ASGEN ÖLÇÜM SİSTEMLERİ’NE HOŞGELDİNİZ

Asgen Ölçüm Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti kurulduğu günden bu yana; kaliteyi tüm çalışanlarının sorumluluğunda müşterilerine ulaştırmayı hedeflemiştir. Endüstriyel Otomasyon’un ihtiyaç duyduğu tüm mühendislik çözümleri ile paydaşlarına güçlü bir partner olmayı hedeflemiştir.

Asgen Ölçüm Sistemleri sunduğu mühendislik hizmetlerinin yanı sıra bu alanlarda kullanılan enstrüman satışında da yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Asgen Ölçüm Sistemleri ;Akış ölçerler , seviye ve basınç transmitterleri, Online Ölçüm Cihazları, Otomasyon Sistemleri gibi hizmet ve enstrümanları ;en güncel üretim teknolojilerini kullanan markaları bünyesine alarak sürekli gelişme ve yenilenme yolunda adımlar atmıştır.

Asgen Ölçüm Sistemleri Derin Kuyu İzleme ve Kontrol Sistemleri, Soğuk Hava Deposu İzleme ve Kontrol Sistemleri, Terfi İstasyonu Otomasyon Sistemleri, Taşkın Uyarı Sistemleri , Scada ve Uzaktan İzleme Sistemleri konularında önemli tecrübeye sahiptir.

Asgen Ölçüm Sistemleri’nin kalite prensibi, ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerinin de üzerinde ürün, sistem ve hizmetleri müşterilerine sunmaktır.

Endüstriyel Otomasyon sektöründe faliyet gösteren Asgen Ölçüm Sistemleri’nin en önemli stratejisi 'Tam Müşteri Memnuniyeti' sağlamaktır.