Kurumsal

Asgen Ölçüm Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti kurulduğu günden bu yana; kaliteyi tüm çalışanlarının sorumluluğunda müşterilerine ulaştırmayı hedeflemiştir. Endüstriyel Otomasyon pazarının ihtiyaç duyduğu Debimetreler, Seviye ve Basınç Transmitterleri, Sıcaklık-Nem-Co2 Sensörleri, Online Ölçüm Cihazları, Otomasyon Sistemleri gibi hizmet ve enstrümanları ;en güncel üretim teknolojilerini kullanan markaları bünyesine alarak sürekli gelişme ve yenilenme yolunda adımlar atmıştır.
 Asgen Ölçüm Sistemleri olarak laboartuvar cihaz ve sarf malzemeleri alanında yenilikleri yakından takip ederek çözüm odaklı bir anlayışla müşterilerimize hizmet vermekteyiz


Asgen Ölçüm Sistemleri’nin kalite prensibi, ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerinin de üzerinde ürünleri müşterilerine sunmaktır. Bu anlamda ENELSAN ve GENTEK ELEKTRONİK gibi yenilikçi, çözüm odaklı markaların temsilciğini yapmaktadır.

Endüstriyel Otomasyon ve Laboratuvar Hizmetleri alanında faliyet gösteren Asgen Ölçüm Sistemleri’nin en önemli stratejisi 'Tam Müşteri Memnuniyeti' sağlamaktır.