SÜDMO CONTROL VALVES

Kontrol Vanası serisi Südmo Select, içecek, gıda, süt ürünleri, bira fabrikası, şaraphane ve ilaç endüstrilerindeki tüm genel kontrol süreçleri için kapsamlı bir bileşen çözümü sunar.

FAYDALARI

  • P³ diyaframlı aseptik valf seçeneği
  • Doğrusal veya eşit yüzde kontrol fişi ile düzenleme (daha sonra birbiriyle de değiştirilebilir)
  • Standart olarak, nominal çap başına üç farklı KV değeri mevcuttur (talep üzerine daha fazla KV değeri)
  • KV değerlerinin daha sonra fiş ve yuva değiştirilerek değiştirilmesi mümkündür (bu ayrılabilir bağlantılar için tüm bağlantı noktalarında sağlanmalıdır)
  • Sıkı kapatma işlevi olan veya olmayan kontrol tapası (metal yuva veya o-ring sızdırmazlık)
  • Elektropnömatik konum kontrolörlü yüksek hassasiyetli membran aktüatör "8692" kontrol kafalı
  • SVP standart aktüatör (membran aktüatörün uygun maliyetli alternatifi) "8692" kontrol kafası, bağımsız çalışmada isteğe bağlı
  • PID-Controller ile de kullanılabilir, örn. bir sıcaklık veya debi ölçer ile bağlantılı olarak

Pentair Südmo, sadece manuel olarak çalıştırılan bir Kontrol Valfi tasarlamadı, aynı zamanda konsantrelerin hat içi dozajı gibi hızlı bir şekilde kontrol edilmesi gereken son derece hassas işlemler için membranla çalışan bir Kontrol Valfi tasarladı. Ayrıca, membran aktüatörüne ekonomik bir alternatif olarak SVP aktüatörlü Pentair Südmo Kontrol Vanaları ve bir dijital kontrol kapağı sunuyoruz. Pentair Südmo Kontrol Vanası tasarımının genel bir avantajı, dijital kontrol tepesi ve elektropnömatik konumlandırıcıya sahip kontrol membranı olan SVP ünitelerinin (daha sonra bile) değiştirilebilir olmasıdır. Ayrıca, Karıştırma ve Yönlendirme Kontrol Vanalarının iki çeşidi programı ideal şekilde tamamlar. Konsept, iki tek kontrol vanasını bir üç yollu vanada bir araya getirir. İhtiyaca bağlı olarak ve uygun ek parçalarla donatılmış olarak, iki hacim akışının karıştırılması veya iki boru hattında bir ortamın yönlendirilmesi gerçekleştirilebilir. Kontrol vanası çalışması için tipik uygulamalar, akış hızı kontrolü, sıvı ve gazların dozlanması, sıvı borularında basınç düzenlemesi, bölünmüş aralık kontrolleri, tampon tanklarında seviye kontrolü ve içecekler için karbondioksit dozlamasıdır.